Поставка электродвигателей, насосов, редукторов, тельферов, гидротолкателей, воздуходувок.
ООО "Энергомашкомплект-Донбасс" является официальным дилером заводов-изготовителей продукции.
Главная   Новости   Каталоги   Контакты  
сменить язык:    English  Русский    
      КАТАЛОГ ОБОРУДОВАНИЯ
  
Электродвигатели | Насосы | Редукторы | Тельферы | Лебедки | Турбокомпрессоры
НОВОСТИ
  
  
ООО «Энергомашкомплект-Донбасс» официальный дилер ЗАО «Катайский насосный завод»

;
11.02.14ТОВ «ЕНЕРГОМАШКОМПЛЕКТ-ДОНБАС» є власником виключних майнових прав інтелектуальної власності на знак для товарів і послуг.

;
11.02.14ООО "Энергомашкомплект-Донбасс" является владельцем торговой марки.;
11.02.14Внимание! Китайские подделки электродвигателей!
На рынке Украины участились случаи предложения китайских электродвигателей скопированных с электродвигателей производства ЗАО «Воронежский электромеханический завод» и ООО «Новокаховский электромеханический завод».
;
11.02.14Официальный дилер ОАО «Баймакский литейно-механический завод»
С 1 июня 2013 года ООО "Энергомашкомплект-Донбасс" заключил договор и стал эксклюзивным дилером ОАО «Баймакский литейно-механический завод» на территории Украины;
11.02.14
Межбанк

 
  Новости [ТОВ «ЕНЕРГОМАШКОМПЛЕКТ-ДОНБАС» є власником виключних майнових прав інтелектуальної власності на знак для товарів і послуг.]
ТОВ «ЕНЕРГОМАШКОМПЛЕКТ-ДОНБАС» є власником виключних майнових прав інтелектуальної власності на знак для товарів і послуг.
Даний факт підтверджується свідоцтвом України  на знак для товарів і послуг № 165433 (дата публікації відомостей про видачу свідоцтва 10.01.2013 р., Бюлетень N 1, заявка  N 2011 15431).

Згідно ч. 5 ст. 16 Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг» від 15.12.1993 р. за N 3689-XII (надалі – Закон) свідоцтво надає його власнику  виключне  право  забороняти іншим особам використовувати  без  його  згоди, позначення, схоже із   зареєстрованим   знаком,    стосовно наведених  у  свідоцтві  товарів  і послуг,  якщо внаслідок такого використання ці позначення і знак можна сплутати. 

Згідно ч.1, ч. 2 ст. 20 Закону порушенням прав власника свідоцтва є будь-яке посягання на права власника свідоцтва, передбачені ст. 16 Закону, в тому числі вчинення без згоди  власника  свідоцтва  дій,  що  потребують  його  згоди,  та готування  до  вчинення  таких  дій,  вважається  порушенням  прав власника  свідоцтва,  що  тягне за собою відповідальність згідно з чинним  законодавством  України. На вимогу власника свідоцтва таке порушення повинно бути припинено, а порушник зобов'язаний відшкодувати власнику свідоцтва заподіяні збитки.

     Виходячи з вищенаведеного, ТОВ «ЕНЕРГОМАШКОМПЛЕКТ-ДОНБАС» звертнувся до ТОВ «ЭНЕРГОМАШКОМПЛЕКТ» м. Киев з вимогою припинити використання у діяльності позначення, схожого до ступеня змішування із зареєстрованим на наше ім’я знаком,   а саме:

Відповідно до п. 4 ст. 16 Закону Використанням знака визнається: 

     нанесення його   на   будь-який   товар,   для   якого   знак зареєстровано,  упаковку,  в якій міститься такий товар,  вивіску, пов'язану з ним, етикетку, нашивку, бирку чи інший прикріплений до товару предмет,  зберігання такого товару із зазначеним нанесенням знака з метою пропонування  для  продажу,  пропонування  його  для продажу, продаж, імпорт (ввезення) та експорт (вивезення); 

     застосування його  під  час пропонування та надання будь-якої послуги, для якої знак зареєстровано; 

     застосування його в діловій документації чи в  рекламі  та  в мережі  Інтернет. 

     Знак визнається  використаним,  якщо його застосовано у формі зареєстрованого знака,  а також  у  формі,  що  відрізняється  від зареєстрованого знака лише окремими елементами,  якщо це не змінює в цілому відмітності знака. 

Деталізуючи вищенаведене,  ця вимога стосується припинення використання  знаку  «EMC» без нашої згоди в діловій документації, на фірмовому бланку, на печаті підприємства, на візитках, в  рекламі, в мережі  Інтернет та іншими можливими засобами.
11.02.14

 
EMC Donbass © 2012
ООО "Энергомашкомплект-Донбасс"
Электродвигатели  |  Насосы  |  Тормозные устройства  |  Редукторы  |  Тельферы  |  Компрессоры Тел./Факс: +38(062) 386-32-22
                 +38(062) 386-32-21